Pozvánka na Běh pro Paraple

paraple

Běh pro Paraple 2016

V neděli 29. května se konal v pražských Letenských sadech 17. ročník naší sportovně benefiční akce Běh pro Paraple. Nedělní odpoledne na Letné bylo opět příjemným setkáním rodin, firem, lidí s hendikepem i bez. Všichni si užívali krásné počasí, doprovodný program, ale především pohyb. Na startu čtyřkilometrového běhu se sešlo rekordních 400 závodníků a do symbolických běhů na 100 m se zapojilo celkem 600 osob. Odměnou pro všechny pak byl závěrečný koncert kapely Divokej Bill.

„Byli jsme příjemně překvapeni, kolik lidí se letos akce zúčastnilo a zapojilo se do běhů. Všichni byli úžasní! Společně nám pomohli vytvořit velmi příjemnou atmosféru. Těší nás, když můžeme vidět jejich pozitivní reakce a vážíme si toho, že mají o naše aktivity zájem,“ hodnotí letošní ročník Běhu ředitel Centra Paraple David Lukeš. 

Celkový finanční zisk z akce po odečtení nákladů činí 763 000 Kč. Děkujeme všem, kteří nás podpořili, běžcům, moderátorům, startérům, dobrovolníkům, partnerským firmám, médiím a těm, kteří se podíleli na přípravě a organizaci. Částku využijeme na finanční zajištění našich služeb.

Děkujeme Vám za úžasnou atmosféru!
Centrum Paraple

Zajímají vás výsledky běhu na 4 km? Najdete je zde.

Tisková zpráva ke stažení zde.

 

 

hlavní partneři akcepartneři akce
mediální partneři

grantová podpora 2016Běh pro Paraple je v roce 2016 realizován pod záštitou primátorky hl. města Prahy paní Adriany Krnáčové a náměstka primátorky pro oblast dopravy a evropských fondů, sociální politiky a školství pana Petra Dolínka.
Za podporu děkujemeActon s.r.o. Radim Šoch - Comedy magic show Řeznictví Petr Vítek
běhej.com Běháme.cz BezvaBĚH
SPORT.cz SportCentral RUNGO.cz
SvetBehu.cz kudyznudy.cz Akce.cz
CityBee KAM S DĚTMI Jdem ven
Řeznictví Petr Vítekhlavní partneři Centra Paraple